• page_banner

Pigment Hunan JuFa so „zelenými dizajnovými produktmi“ na 25. výstave CHINACOAT

Od 8. do 10. decembra 2020 sa v Guangzhou otvára 25. ročník Chinacoat.Ako slávna rozsiahla výstava v tomto odvetví sa Chinacoat vždy zaviazal poskytovať dobrú platformu pre dodávateľov a výrobcov náterového priemyslu, aby si vymieňali skúsenosti, diskutovali o trendoch v odvetví, získavali poznatky a zdieľali zdroje.Je dobre prijímaný vystavovateľmi a návštevníkmi globálneho priemyslu náterových hmôt.Zhao Tieguang, generálny riaditeľ spoločnosti Hunan JUFA Pigment Co., Ltd. (ďalej len: pigment JuFa), viedol tím viac ako 20 ľudí, aby sa zúčastnili na podujatí v tomto odvetví, a demonštroval a propagoval „sériu produktov so zeleným dizajnom“ pigmentu JuFa, ktorý nahrádza pigment olova a kadmia.

novinky (1)

Návštevníci prichádzali jeden za druhým

Pigment Hunan JuFaje známy profesionálny výrobca so zameraním na nový zelený anorganický pigment šetrný k životnému prostrediu v Číne.Je vedúcou jednotkou pri formulovaní národného zeleného štandardu a národného priemyselného štandardu.Popredné produkty spoločnosti sú anorganické pigmenty zmiešaného oxidu kovu, hybridné titánové pigmenty atď., ktoré sa široko používajú v špičkových náteroch, priemyselných náteroch, náteroch na označovanie, vojenských kamufláži, inžinierskych náteroch a v mnohých ďalších oblastiach.Jej marketingová oblasť pokrýva viac ako 60 krajín a regiónov v Ázii, Európe, Amerike a ďalších siedmich regiónoch a jej domáce značky sú v popredí výroby a predaja, ktorým zákazníci hlboko dôverujú.

Počas výstavy pán Zhao Tieguang, generálny riaditeľ pigmentu JuFa, osobne propagoval produkty JuFa.Povedal, že výhody produktov Hunan JuFa sú šetrné k životnému prostrediu a netoxické.Výrobky sú odolné voči svetlu, odolné voči gravírovaniu, trvanlivé a žiarivej farby, spĺňajúce požiadavky národnej ochrany životného prostredia.Pred výstavným stánkom pigmentov JuFa náš tím absolvoval hĺbkové rozhovory s hosťujúcimi zákazníkmi.

novinky (2)

Pán Zhao osobne komunikoval so zákazníkmi

Na tejto výstave „produktová séria zeleného dizajnu“, ktorá môže namiesto olovnatého kadmiového pigmentu, ukázala vývojový trend produktov spoločnosti svetu, vytvorila dobrý imidž priemyselnej značky pigmentu JuFa, zvýšila medzinárodnú popularitu značky, upevnila postavenie spoločnosti v odvetví a podporovali proces internacionalizácie spoločnosti.V budúcnosti sa JuFa bude aj naďalej spoliehať na poprednú svetovú výrobnú technológiu, aby sprevádzala inovácie a rozvoj zákazníkov čínskeho priemyselného reťazca a poskytovala nepretržitú pomoc pri realizácii chemickej energie v krajine.

novinky (3)

Generálny manažér Zhao poskytol rozhovor pre televíznu stanicu Guangdong

novinky (4)

Obrázok nášho tímu


Čas odoslania: 14. decembra 2020